Залиште свій номер або email

Ми передзвонимо вам в робочий час з 9-00 до 17-00

Відвідання заводу FDT у Маннгеймі (Німеччина)

Співробітники компанії Єврокровля відвідали завод з виробництва покрівельних полімерних мембран на основі ПВХ та ПіБ у Маннгеймі (Німеччина). Метою зустрічі було знайомство з керівництвом заводу та підписання контракту на прямі постачання покрівельних полімерних мембран FDT до України. Відвідання заводу було повноцінним, адже окрім зустрічей була організована екскурсія виробництвом та практичний тренінг зі зварювання покрівельних ПВХ мембран RHENOFOL та покрівельних ПіБ мембран RHEPANOL, відвідування лабораторії з випробування відповідності якості покрівельних мембран. На жаль, проводити відео чи фотозйомку на території заводу заборонено, тому поділитися фото-враженнями у стрічці новин немає можливості.

Покрівля ПіБ мембрани RHEPANOL випускаються на заводі з початку XX століття. Найстаріша полімерна покрівля, що функціонує в Європі, знаходиться в Німеччині в м. Леопольдсхафен і виконана з ПіБ мембран RHEPANOL (раніше матеріал називався PREWANOL). Змонтована у 1956 році. На сьогодні діючій покрівлі більше 58 років! Навіть через півстоліття вона знаходиться в ідеальному стані!

Покрівельні мембрани ПВХ RHENOFOL випускаються на заводі з 1980-х років і також з кожним роком доводять свою надійність і довговічність.

Відвідування заводу FDT відкрило нові знання технології виробництва покрівельних полімерних мембран для наших співробітників, дозволило на власні очі побачити виробництво з традиціями. Результатом зустрічі стало підписання контракту на прямі поставки із заводу FDT до України для наших проектів, яким необхідний якісний та перевірений матеріал.

Висловлюємо подяку за запрошення та теплий прийом комерційному директору Flachdach Technologie GmbH Стефан Прей. Зустрічав, організовував комфортне перебування та всіляко допомагав нам експорт-менеджер заводу та наш земляк Ігор Федоров, за що йому окреме спасибі!

EUROROOFING-FDT: Тепер ми впевнено робимо традиційні німецькі покрівлі з FDT !!!