Залиште свій номер або email

Ми передзвонимо вам в робочий час з 9-00 до 17-00

Про компанію

Сучасні плоскі покрівлі створюються та оживають разом з нами!

 

Ми почали вивчати ремесло гідроізоляції плоских дахів з 2007 року. У 2011 році офіційно подано заявку на реєстрацію торгової марки EUROROOFING (ЄВРОКРОВЛЯ), яка є нашим ім'ям ось уже понад 10 років.

Наша компанія спеціалізується на проектуванні та облаштуванні плоских дахів для сучасних проектів з можливістю озеленення, улаштування різних експлуатованих зон, відкритих терас та паркінгів. Нам цікаві великі проекти покрівель величезних площ логістичних комплексів, виробництв, торгових центрів, так і замовлення по улаштуванню плоских дахів для приватних будівель.

Ми професійна команда фахівців: технологи, інженери, сертифіковані фахівці-установники мембранних систем гідроізоляції (рулонні синтетичні, бітумно-полімерні, рідкі та напилювані еластомери), а також фахівці "зеленого" напряму: монтажники, садівники, біолог.

Багаторічний досвід та вивчення динаміки "життя" покрівель дають нам можливість впровадження найкращих рішень для сучасних проектів.

З нами можлива будь-яка плоска покрівля від проекту до реалізації.

Компанія EUROROOFING – відкрита компанія. Будь ласка, знайомтеся!

 

Структура компанії

Руководство компании

Чирков Анатолий

Технический отдел (ПТО)

Ренат Базиков

Монтажный отдел

Руслан Молотков

Отдел импорта

Виталий Полтавец

Отдел снабжения

Анастасия Витковская

Отдел кадров

Виктория Шеремет

Юридический отдел

Александр Плохой

Отдел продаж

Александр Дубовик

Отдел развития

Валентина Дубовик

Географія присутності

Наша компанія в Україні у 2022 році працює в основному в м. Київ та м. Дніпро. Але ми працюємо у сфері влаштування плоских покрівель абсолютно у будь-якій точці країни, залишаючись конкурентоспроможними. Про це свідчить Референц-лист на нашому сайті.