Залиште свій номер або email

Ми передзвонимо вам в робочий час з 9-00 до 17-00

Про компанію

Ми почали вивчати ремесло гідроізоляції плоских дахів з 2007 року. У 2011 році офіційно подано заявку на реєстрацію торгової марки EUROROOFING (ЄВРОКРОВЛЯ), яке є нашим ім'ям ось уже понад 10 років.

Засновник компанії Полтавець В.В. та гендиректор Буличев С.А.

Наша компанія спеціалізується на проєктуванні та облаштуванні плоских дахів для сучасних проєктів з можливістю озеленення, улаштування різних експлуатованих зон, відкритих терас та паркінгів. Нам цікаві великі проєкти покрівель величезних площ логістичних комплексів, виробництв, торгових центрів, так і замовлення по улаштуванню плоских дахів для приватних будівель.

Ми професійна команда фахівців: технологи, інженери, сертифіковані фахівці-установники мембранних систем гідроізоляції (рулонні синтетичні, бітумно-полімерні, рідкі та напилювані еластомери), а також фахівці "зеленого" напрямку: монтажники, садівники, біолог.

Багаторічний досвід та вивчення динаміки "життя" покрівель дають нам можливість впровадження найкращих рішень для сучасних проєктів.

З нами можлива будь-яка плоска покрівля від проєкту до реалізації.

Компанія EUROROOFING – відкрита компанія. Будь ласка, знайомтеся!

Структура компанії

Керівництво компанії

Чирков Анатолій

Технічний відділ (ВТВ)

Ренат Базіков

Монтажний відділ

Віталій Іванович

Відділ імпорту

Віталій Полтавець

Відділ постачання

Анастасія Вітковська

Відділ кадрів

Вікторія Шеремет

Юридичний відділ

Олександр Плохий

Відділ продажів

Олександр Дубовик

Відділ розвитку

Валентина Дубовик

Географія присутності

Наша компанія в Україні у 2023 році працює в основному в м. Київ та м. Дніпро. Але ми працюємо у сфері влаштування плоских покрівель абсолютно у будь-якій точці країни, залишаючись конкурентоспроможними. Про це свідчить Референц-лист на нашому сайті.