Залиште свій номер або email

Ми передзвонимо вам в робочий час з 9-00 до 17-00

Сфери компетенції

Наша компанія надає послуги з розробки інженерно-технічних рішень із застосуванням синтетичних мембран будь-якого типу, а також ми готові забезпечити якісний монтаж мембран за допомогою спеціального професійного обладнання силами нашого підприємства на об'єктах великих і величезних площ.

Монтаж ПВХ мембран. Великі покрівлі

Основний напрямок нашої компанії - це влаштування мембранних покрівель великих та величезних площ. За рахунок вузької спеціалізації ми приділяємо повністю всю увагу таким проектам і завжди готові надати найкращі рішення у цій галузі. На великих покрівлях поширений монтаж ФПО/ПВХ мембран як найоптимальніший варіант інвестицій та якості.

Читати далі

Наплавлювані покрівлі

Одно- та двошарові бітумно-полімерні рулонні системи покрівель, що наплавляються. Близька до традиційної технологія, у роботі з якою наше підприємство має великий досвід на об'єктах комерційного та виробничого призначення.

Читати далі

Експлуатовані покрівлі та тераси

Проєктування та влаштування покрівель і терас, що експлуатуються, правильний підбір матеріалів, технічних рішень. Також здійснюємо монтаж основних та оздоблювальних шарів за домовленістю. Цікавий та красивий напрямок для нашої компанії.

Читати далі

Ремонт плоскої покрівлі

У нас можна замовити частковий або капітальний ремонт даху, демонтаж зношених або сильно пошкоджених покриттів, заміну полімерних або бітумних матеріалів, монтаж металевих та інших елементів, ліквідацію протікання та багато іншого. Всім нашим клієнтам надається гарантія на роботи від 36 місяців.

Читати далі

Монтаж експлуатованої зеленої покрівлі

Компанія Єврокровля пропонує тільки надійні рішення, це наш девіз, тому для створення зелених дахів ми готові запропонувати нашим клієнтам найкращі та перевірені Системи Озеленення Покрівлі, проектування зелених дахів, комплексний підхід, обслуговування та гарантії від компанії-професіонала під ТМ «WGWRоofs»®

Читати далі