Залиште свій номер або email

Ми передзвонимо вам в робочий час з 9-00 до 17-00

Навчальний тренінг із влаштування зелених дахів ZinCo

Навчальний тренінг із проєктування та реалізації проєктів зелених дахів в Україні за технологією компанії ZinCo проводили співробітники ТОВ "ЗінКо Україна", а також Регіональний Менеджер "ZinCo GmbH" Німеччина – Іван Кріст. Теоритична частина включала загальну інформацію щодо видів системних рішень ZimCo, алгоритм підбору системи під конкретний проєкт, методологію розрахунків матеріалів систем ZinCo, правила оформлення комерційних пропозицій та вивчення структури договорів, нюанси при проведенні монтажних робіт для систем зелених покрівель, правила підбору та закупівлі посадкового матеріалу, порядок здійснення посадкових робіт та правила догляду.

Спеціалісти ZinCo поділилися власним досвідом проектування та влаштування зелених покрівель в Україні на значних об'єктах, а також приватних будинках та резиденціях. Дуже вражаючим є вивчення грандіозних проектів, виконаних компанією ZinCo у світі. З них розглядалися:

  • озеленення покрівлі виробничих будівель компанії Solon SE в Адлерсхофі (Берлін, Німеччина);
  • озеленення підземного паркінгу у Мадриді (Іспанія);
  • озеленення покрівлі будинку Роналда Макдоналда в Ессені (Німеччина);
  • озеленення покрівлі спортивного клубу у Фрайбурзі (Німеччина);
  • озеленення покрівлі міської лікарні у м. Еслінген (Німеччина).

Навчання проходило легко в дружній та приємній обстановці. Співробітники нашої компанії отримали сертифікати про проходження цього тренінгу. Висловлюємо подяку співробітникам компанії ТОВ "Зінко Україна" та бажаємо багато нових та ще цікавіших проектів в Україні.

EUROROOFING-ZINCO: Тепер ми впевнено робимо найкращі покрівлі з ZINCO !!!