Залиште свій номер або email

Ми передзвонимо вам в робочий час з 9-00 до 17-00

Виявлення пошкоджень гідроізоляції по вологій поверхні

Порушення технології монтажу, механічні пошкодження, що виникають у ході експлуатації, або ж навіть просто природне старіння матеріалів – все це призводить до появи дефектів у гідроізоляційному шарі, а в результаті і до появи протікань.

Часто діагностикою протікань нехтують, або ж проводять лише візуальний огляд покрівлі, який лише умовно підходить для виявлення пошкоджень та оцінки їх масштабів та дає змогу виявити лише 10-20% дефектів. Внаслідок цього виникає необхідність в оновленні гідроізоляційного шару або навіть повній його заміні.

Щоб уникнути зайвих витрат на капітальний ремонт, необхідно періодично проводити діагностику по виявленню пошкоджень гідроізоляції. На сьогоднішній день існує чимало методів і технологій, які дозволяють швидко і точно виявити будь-яке локальне пошкодження гідроізоляції.

Фахівці компанії EUROROOFING здійснюють пошук протікання покрівлі методом високоточної інструментальної діагностики покрівельним дефектоскопом Buckleys’ Wet Roof Pro.

Wet Roof Pro був розроблений британською компанією Buckleys UVRAL Ltd, яка спеціалізується на виробництві контрольно-вимірювального обладнання для виявлення протікань на плоских покрівельних системах, таких як діелектричні плоскі покрівельні мембрани, бітумні покриття тощо. Дефектоскоп використовує метод «векторного картування» або принцип виявлення несправності покриття витоком струму на заземлення для локалізації дефекту покрівельного покриття. За допомогою Wet Roof Pro можливо перевірити до 400 кв. м. покриття за один день.

Виявлення протікань на покрівлі проводиться по вологій поверхні. Weet Roof Pro використовує провідні властивості води, щоб оператор міг виявити джерело або місце витоку. Цей метод також відомий як «відображення градієнта напруги» або «векторне картування».

Комплект Wet Roof Pro складається з двох основних елементів – блоку генератора та блоку детектора. Блок генератора створює електричне поле через поверхню даху через дріт заземлення, який розташований по периметру випробувальної зони і підключений до позитивної клеми на блоці генератора. Пошкодження в мембрані покрівлі дозволяють воді проникати у структуру будівлі, що викликає коротке замикання. Блок детектора підключений до двох ручних випробувальних зондів, що утримуються оператором у контакті з поверхнею даху.

Вимірюючи різницю напруги між випробувальними зондами за допомогою блока детектора, можна зі 100% точністю ідентифікувати місце протікання.

Технологія інструментальної діагностики герметичності гідроізоляції по вологій поверхні дозволяє забезпечити дбайливу експлуатацію покрівлі, виключаючи ризик протікання та суттєво знижуючи витрати на подальші ремонти покрівлі.

Більше про технологію виявлення пошкоджень гідроізоляції дефектоскопом Buckleys’ Wet Roof Pro по вологій поверхні дивіться у нашому відео.

Структура компанії