Залиште свій номер або email

Ми передзвонимо вам в робочий час з 9-00 до 17-00

Ексклюзивний ЕПДМ матеріал від SAARGUMMI

EPDM (етилен-пропілен-дієн-мономер) мембрана – це матеріал, що належить до класу еластомерів, на основі синтетичного каучуку. У звичному розумінні – гума.

Склад матеріалу

До складу матеріалу входять такі компоненти:

 • Полімер ЕПДМ
 • Сажа
 • Глина як мінеральний наповнювач
 • Стеаринова кислота, оксид цинку та сірка – як вулканізатори
 • Технологічні олії.

Такі складові елементи сприяють високій якості даних матеріалів.

Переваги ЕПДМ мембрани

Довговічність. На відміну від пластиків (ПВХ, ТПО/ФПО) та бітумних матеріалів, ЕПДМ-мембрана служить понад 50 років, не втрачаючи своїх технічних характеристик у процесі експлуатації, а її ефективність доведена на практиці.

Гарантія 50 років. Виробники ЕПДМ мембрани впевнені у якості сировини і налагодженої технології виробництва, тому сміливо дають 50 років гарантії на свою продукцію!

100% водонепроникність. Гідроізоляційні покрівельні мембрани ЕПДМ гарантують абсолютну водостійкість і не потребують використання додаткових гідроізоляційних шарів.

Унікальне розтягування. Завдяки еластичним властивостям гуми ЕПДМ, гідроізоляційний матеріал здатний розтягуватися на 400-450%, що дозволяє укладати його на поверхні будь-якого об'єму та конфігурації без розривів та пошкоджень.

Всепогодність. Гідроізоляція ЕПДМ зберігає свої властивості навіть за екстремальних температур від -60°С до +150°С, тому найкраще підходить для мінливого клімату України і може монтуватися в будь-яку погоду.

Екологічна чистота. ЕПДМ мембрани для покрівель та для ставка виготовлені з безпечної сировини без шкідливих токсичних добавок, що підтверджується гігієнічними сертифікатами, тому може використовуватися для влаштування резервуарів з питною водою та штучних водойм для розведення риби. А дощова вода, зібрана з покрівлі, може застосовуватися для поливу саду та рослин.

Висока швидкість монтажу. Завдяки широким рулонам, невеликій вазі, спеціалізованим заводським аксесуарам (стрічці, ущільнювачам та клею для ЕПДМ мембрани), за одну робочу зміну бригада може укладати від 100 до 500 м2 мембранного полотна.

Сфера використання ЕПДМ

Готові технічні рішення, розроблені найкращими інженерами заводів-виробників, дозволяють здійснювати найскладніші проекти.

Купити ЕПДМ мембрану варто для:

 • гідроізоляції будь-якого типу покрівель;
 • влаштування басейнів та водних резервуарів;
 • облаштування розсадників для розведення риби;
 • гідроізоляції лазні, фундаментів та підвалів: будівництва тунелів та заглиблених конструкцій;
 • влаштування паркінгів та терас;
 • будівництва відстійників, очисних систем;
 • облаштування спортивних майданчиків: зведення сховищ для ПММ та промислових відходів.

Три типи покрівельних систем з використанням ЕПДМ мембрани

Для укладання покрівельної ЕПДМ мембрани використовується три перевірені технології:

 • баластна;
 • механічна;
 • клейова.

Зверніть увагу! Баластний спосіб укладання ЕПДМ мембрани актуальний для гідроізоляції покрівлі з бетонною основою та з ухилом не більше 3%.

Технологія монтажу ЕПДМ мембран

Мембрана ЕПДМ як покрівельне покриття утворюється в результаті зварювання швів за методикою вулканізації в заводських умовах або склеювання швів клеєм. Тільки такими способами з'єднували полотна ЕПДМ мембрани до приходу нової технології – технології зварювання ЕПДМ мембран гарячим повітрям – THERMOTEK. Для проведення робіт ми використовуємо спеціальне обладнання, що дозволяє зварити навіть великі площі матеріалу. Укладання мембрани виконується без вогню, процедура абсолютно нешкідлива для екології та може проводитись за будь-яких погодних умов. Модернізована технологія монтажу мембрани скорочує час влаштування гідроізоляції у рази, дозволяючи заощадити на часі та трудовитратах.