Залиште свій номер або email

Ми передзвонимо вам в робочий час з 9-00 до 17-00

RENOLIT - ти можеш повністю покластися на це

RENOLIT - сімейне підприємство, якому вже понад 70 років! Німецький концерн RENOLIT - новатор, що встановлює стандарти якості та інновацій серед виробників високотехнологічних плівок та мембран. Докладніше про RENOLIT на нашому сайті за посиланням: https://euroroofing.ua/brand/renolit/

Головний девіз компанії RENOLIT:  Rely on it. - Ти можеш повністю покластися на це. Щоб дотримуватися цього девізу до кінця, клієнти RENOLIT повинні мати можливість отримати крім якісного продукту також кваліфікований професійний монтаж покрівельних систем, тому компанія організовує щорічні семінари та курси підвищення кваліфікації для підрядних організацій та сертифікованих спеціалістів-установників.

Цього року команда з України налічувала сім найкращих покрівельних фірм із різних частин країни. Серед них – Єврокровля.

Нашу команду зустрічали у Брюсселі, де ми зупинилися. Семінар проводився в розподільчому центрі RENOLIT у невеликому містечку Ауденарді (Oudenaarde).

Презентацію компанії, історію розвитку, структуру, основний профіль діяльності висвітлював Ференц Шабо.

Технічну частину, переваги матеріалів та систем, фактори впливу на довговічність матеріалів, основні правила проектування та монтажу висвітлював Дірк Ван дер Сайп (Dirk Van der Sype Head).

Практичні заняття проводились у окремо обладнаному залі. Зварювання ПВХ, ЄВА та ТПО мембран на стендах.

Ось такий робот-монстр працює у навчальному центрі та призначений для зварювання профілів ALKORSOLAR (система профілів для встановлення сонячних панелей з покриття з мембран без перфорацій покриття).

Заняття пройшли легко та зрозуміло. Окрім навчання у нас була можливість побачити три міста: Брюссель, Ауденарда та Гент.

EUROROOFING-RENOLIT: Ви можете повністю покластися на нас!