Залиште свій номер або email

Ми передзвонимо вам в робочий час з 9-00 до 17-00

Пошук протікань плоскої покрівлі

Гідроізоляція плоских покрівель, що виконана за допомогою тонких мембранних покриттів, особливо схильна до ризику виникнення механічних пошкоджень в ході експлуатації.

Тенденція до збільшення частки експлуатованих та «зелених» покрівель, а також необхідність розміщення на дахах різного обладнання, до якого потрібний доступ обслуговуючого персоналу (систем зв'язку, сонячних батарей тощо) додатково збільшують ризик пошкодження гідроізоляції. Візуальне інспектування лише умовно підходить для того, щоб чітко визначати та грамотно оцінювати пошкодження та неправильну роботу конструкцій плоскої покрівлі.

Компанія EUROROOFING здійснює пошук протікання покрівлі методом високоточної інструментальної діагностики покрівельним дефектоскопом ISOTEST inspect 35

Дефектоскоп ISOTEST inspect призначений для контролю суцільності полімерних, епоксидних, емалевих та бітумних ізоляційних покрівельних покриттів, магістральних трубопроводів та інших об'єктів у процесі їх будівництва та експлуатації. Діагностика високовольтним методом проводиться сухою поверхнею гідроізоляції, повністю автономна і не вимагає додаткових зовнішніх умов, зокрема електрики, води та інших.

ISOTEST inspect використовується на відкритих поверхнях, де застосовані діелектричні гідроізоляційні матеріали, в тому числі рулонного, обмазувального та напилюваного типів. Застосування дефектоскопа можливе для м'яких плоских покрівель, резервуарів басейнів.

Використання цього обладнання дає 100% гарантію визначення дефектів покрівлі, які неможливо визначити візуально. Технологія інструментальної діагностики герметичності гідроізоляції дозволяє забезпечити дбайливу експлуатацію покрівлі, виключаючи ризик протікання та суттєво знижуючи витрати на подальші поточні та капітальні ремонти покрівлі.

Якщо Ви хочете дізнатися більше про те, як відбувається пошук протікань, перегляньте приклад на відео.

Структура компанії