Залиште свій номер або email

Ми передзвонимо вам в робочий час з 9-00 до 17-00

Клейовий спосіб кріплення мембрани RENOLIT ALKORPLAN

Клейовий спосіб кріплення мембрани RENOLIT ALKORPLAN передбачає наклеювання мембрани у якості фінішного покриття до несучої основи по всій площі з механічним кріпленням по периметру. Для клейової системи застосовується спеціальна мембрана з флісовою підкладкою RENOLIT ALKORPLAN A. Поздовжні шви (нахльости) суміжних полотнищ мембрани не проклеюються, а зварюються за допомогою потоку гарячого повітря.

Конструкція клейової системи виглядає наступним чином:

Коли і чому виникає необхідність у застосуванні клейової системи?

На дахах, де механічне кріплення викликає проблеми (наприклад, бетонні конструкції), або взагалі неможливе, кріплення гідроізоляційної мембрани можна виконати шляхом приклеювання мембрани до основи даху. Такий метод можна застосовувати незалежно від типу настилу (дерев'яний, бетонний чи сталевий).

Ця система кріплення рекомендується в тих випадках, коли пароізоляційний шар не можна перфорувати, наприклад, на критих басейнах і будинках з підвищеною вологістю повітря. Застосування клейової системи також рекомендується, наприклад, для охолоджуваних будівель, оскільки механічне кріплення може викликати проблеми з тепловими мостами і таким чином призвести до пошкоджень, спричинених підвищеною вологістю.

Актуальність даної системи також обумовлена тим, що для ремонту старих бітумних покрівель з ребристих плит покриттів з великим ухилом можна застосовувати лише клейову систему кріплення. У цьому випадку механічне кріплення застосувати не можна, так як воно значно послаблює несучу здатність старих і без того тонкостінних ребристих плит покриттів, а баластна система неактуальна через великий кут ухилу покрівлі, через що баласт не зможе утримуватися на всій її поверхні.

Де можна застосовувати клейову систему?

Клейову систему можна застосовувати в конструкціях теплих та інверсійних дахів, у нових будинках, а також у проектах реконструкції. Даний вид кріплення найбільш придатний для ремонту старої покрівлі – завдяки флісовій основі нову мембрану можна приклеювати безпосередньо до старого гідроізоляційного шару з бітумного матеріалу або ламінованого шару геотекстилю (разом з ПВХ-мембраною).

Переваги клейової системи:

  • Швидко й ефективно працювати.
  • Клей можна використовувати за будь яких погодних умов.
  • Покрівельна мембрана повністю приклеюється.
  • Можливість застосування на покрівлях із будь-яким ухилом та конфігурацією.
  • Можливість ремонту покрівель без зняття старого покрівельного шару на основі бітумних матеріалів.

Фахівці компанії EUROROOFING пройшли навчання з влаштування мембрани клейовим способом, мають сертифікацію та досвід облаштування даних конструкцій покрівлі. Завдяки нашій кваліфікації та якості системи RENOLIT ALKORPLAN ви отримаєте надійну, довговічну та ефективну систему кріплення мембрани для покрівель будь-якої конфігурації.