Залиште свій номер або email

Ми передзвонимо вам в робочий час з 9-00 до 17-00

Повідомлення для клієнтів та партнерів про непередбачувані обставини

Шановні клієнти та партнери компанії EUROROOFING!

Хочемо повідомити, що у зв'язку з оголошенням воєнного стану в Україні, ми зіткнулася з рядом непередбачуваних обставин, які можуть вплинути на роботу нашої компанії. Незважаючи на це, ми продовжуємо працювати та робимо все можливе, щоб забезпечити якісний сервіс для наших клієнтів. Звертаємо вашу увагу на те, що графік роботи компанії може бути нестабільним, і просимо вас заздалегідь узгоджувати з нашими співробітниками будь-які питання та деталі вашого замовлення. 

У такий складний час для нашої країни ми вважаємо своїм обов'язком докласти максимум зусиль, щоб підтримати Збройні сили України та сили територіальної оборони, тому наша команда передала з нашого складу на блок-пости маскувальну сітку та вогнезаймисті речовини для створення коктейлів Молотова, а частина колективу відправилася захищати рідну країну. Ми робимо все можливе, щоб допомогти нашій країні пройти через цей важкий період.

Нагадуємо, що додаткову інформацію про графік роботи можна знайти на нашому сайті. Якщо у вас є питання чи пропозиції, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів, ми завжди готові вам допомогти.

Дякуємо за ваше розуміння та співпрацю. Разом ми зможемо подолати будь-які перешкоди.

З повагою,
Компанія EUROROOFING

Структура компанії