Залиште свій номер або email

Ми передзвонимо вам в робочий час з 9-00 до 17-00

Міжнародна будівельна виставка BAU 2019 у Мюнхені

Міжнародна галузева виставка BAU – значуща подія у діловій сфері з 1964 року і сьогодні тут знаходиться майбутнє будівельної галузі. Це унікальний майданчик для розвитку бізнесу, пошуку нових партнерів, переговорів, відкриття передових матеріалів і технологій. BAU проводиться раз на два роки в Мюнхені і збирає всі фірми, що лідують на ринку, і за останні роки налічує більше 250 000 відвідувачів.

Вхід на виставку:

Кто был нам интересен и с кем из партнерских компаний мы встречались:

Компанія ALWITRA (Німеччина) – виробник покрівельних мембран на основі ЕВА під торговою маркою EVALON. Цього року представили новий гідроізоляційний матеріал EVALON Solar cSi, до якого інтегровані сонячні панелі. За нашою інформацією, не застосовувалися в Україні. Адреса офіційного сайту компанії www.alwitra.de.

Компанія KEMPEROL-SYSTEM (Німеччина) - виробник рідкої гідроізоляції на основі поліуретанів та поліаспартиків для покрівель, терас, балконів, "зелених" покрівель, паркінгів та іншого застосування. Безшовні системи гідроізоляції найвищої якості. За нашою інформацією, не застосовувалися в Україні. Адреса офіційного сайту компанії www.kemper-system.de.

Компанія ALCHIMICA (Греція) - виробник рідкої гідроізоляції на основі поліуретанів та полісечовини з 1978 року. Перевірені системні рішення, зручні у нанесенні матеріали та переваги безшовних покриттів дозволяє займати лідуючі позиції матеріалам ALCHIMICA, що випускаються під торговою маркою HYPERDESMO. Застосовуються в Україні понад 10 років. Адреса офіційного сайту компанії www.alchimica.com.

Компанія BACHL (Німеччина) – виробник високоякісних теплоізоляційних плит на основі PiR (поліізоціанурат) та XPS (екструдований пінополістирол). Використовуються в Україні. Користуються попитом через великий формат плит та стабільну якість продукції. Адреса офіційного сайту компанії www.bachl.de.

Компанія UNILIN (Бельгія) – виробник енергоефективних теплоізоляційних панелей PiR та Phenolic для ізоляції покрівель, підлог, фасадів. Єврокровля часто застосовує ці матеріали для своїх проєктів. Нашу команду привітно приймають представники заводу біля свого стенду. Адреса офіційного сайту компанії www.unilin.com.

Компания BMI GROUP - холдинговая компания, объединяющая в основном крупных производителей кровельных материалов. Создана в 2017 году, последняя приобретенная компания BMI - это Icopal Group (Дания). На выставке были представлены высококлассные кровельные материал и решения. Адрес официального сайта компании www.bmigroup.com.

Компанія POLYFIN AG (Німеччина) - виробник покрівельних та гідроізоляційних мембран нового покоління на основі FPO та ECB. Більшість великих проектів вибирають продукцію POLYFIN за рахунок переваг якості та прийнятної ціни. Єврокровля часто застосовує продукцію POLYFIN для своїх проектів. Нас привітно приймав власник компанії Хельмут та представники заводу-виробника. Адреса офіційного сайту компанії www.polyfin.de.

Компанія Flachdach Technologie GmbH (Німеччина) - виробник покрівельних мембран на основі PiB та PVC, завод-піонер з виробництва синтетичних мембран у Європі. Нас зустрічав старий друг із компанії FDT, керівник з експорту заводу до східних регіонів, наш співвітчизник із Одеси Ігор Федоров. Завдяки Ігорю ми завжди маємо найкращі рішення щодо справедливої вартості від компанії FDT. Адреса офіційного сайту компанії www.fdt.de.

Компанія KÖSTER BAUCHEMIE AG (Німеччина) – виробник різних ізоляційних матеріалів, покриттів, ін'єкційних гідроізоляційних складів, рідкої гідроізоляції, полімерних мембран на основі FPO. Німецька компанія з більш ніж 35-річним досвідом у виробництві якісних матеріалів та надійних рішень. Представлено в Україні дистрибуційною компанією. Адреса офіційного сайту компанії www.koster.eu.

Компанія SaarGummi GmbH (Німеччина) – виробник високоякісних матеріалів з екологічно чистих гумових смол на основі ЕПДМ для будівельної, автомобільної, фармацевтичної та інших промисловостей. Компанія Єврокровля застосовує у своїх проектах покрівельні мембрани преміум-якості на основі ЕПДМ вже понад десять років. Нашого представника із партнерами зустрічала Ангела (на фото). Адреса офіційного сайту компанії https://www.saargummi.com.

Встигли відвідати деякі визначні пам'ятки Мюнхена та околиць.

EUROROOFING-BAU: До зустрічі на виставці BAU у 2021 році!

Структура компанії