Залиште свій номер або email

Ми передзвонимо вам в робочий час з 9-00 до 17-00

Монтаж ПВХ мембран. Великі покрівлі

Основні об'єкти нашої компанії – це покрівлі великих площ. Тут є можливість застосувати значну частину виробничого ресурсу. Саме великі об'єкти дозволяють нам рости та розвиватися. Саме для таких проектів ми надаємо найкращі умови співпраці та прямі постачання матеріалів від заводів-виробників.

Плоскі покрівлі великих площ передбачають монтаж ПВХ мембрани або монтаж ФПО/ТПО мембрани виключно автоматичним обладнанням, що гарантує якісні монолітні шви у поєднанні з високою швидкістю укладання. Наша компанія використовує виключно професійне автоматичне обладнання для зварювання мембран (метод зварювання гарячого повітря, гарячого клина або методом індукції).

Монтаж мембранної покрівлі компанією EUROROOFING

Розгляньте переваги, які ми пропонуємо:

95% покрівельних матеріалів, які ми використовуємо для великих проектів із плоскими покрівлями – це полімерні мембрани.

Для успішного та впевненого бізнесу необхідні лише надійні та довговічні матеріали. Оптимальний варіант, який буде доступним клієнту та який буде гарантованим результатом вкладень. Наша компанія має значний досвід, що дозволяє зробити правильний вибір. Ми обираємо полімерні мембрани.

Монтаж кровельной мембраны

Надійність матеріалів​. Під надійністю покрівельних матеріалів для плоских дахів мається на увазі збереження всіх гідроізоляційних властивостей без збоїв та ремонтів протягом усього запланованого терміну служби матеріалу. І перевірити надійність вдається тільки на практиці, чого достатньо у покрівельних мембран ПВХ і ФПО/ТПО.

Покрівельні мембрани ПВХ  з 1980-х років повсюдно застосовувалися на плоских покрівлях в Європі та США і вже на той час мали схожі параметри якості та довговічності із сучасними. Вже близько 40 років мільйони квадратних метрів мембранних покрівель із ПВХ мембран захищають будинки від опадів і з кожним роком доводять абсолютну надійність матеріалу протягом усього терміну служби. Доведений термін служби якісної ПВХ мембрани — від 35 років. 

Полімерні мембрани ФПО/ТПО виробляються в Європі та США з 1990-х років. ФПО та ТПО мембрани за цей час показали високу надійність, унікальну стабільність хімічного складу, маси, товщини та властивостей після двадцятирічного терміну служби, чудові експлуатаційні якості. Останнє покоління полімерних мембран – це мембрани ФПО, прогнозований термін служби яких не менше 50 років!

Гидроизоляция мембранами ПВХ

Вартість мембранної покрівлі з ПВХ або ФПО/ТПО мембран. Технологія гідроізоляції мембранами ПВХ, ФПО\ТПО впевнено завойовує будівельний ринок завдяки конкурентоспроможній та доступній ціні. Готова мембранна покрівля відповідає за вартістю традиційній двошаровій наплавлюваній бітумній гідроізоляції, а в деяких варіантах покрівельного пирога кінцева вартість мембранної покрівлі буде значно дешевшою. Особливо різниця помітна на великих комерційних покрівлях, де невелика різниця собівартості квадратного метра покрівлі на великому обсязі зростає у значну суму.

Найкраща собівартість готової покрівлі сформована простотою технології та складанням пирога, як конструктора, без застосування спецтехніки та інших дорогих механізмів, завдяки легкості всіх матеріалів та високій швидкості виконання робіт, низькій залежності від погодних умов, доступній вартості матеріалів, які вже стали традиційними та доступними.

Кровельные работы, укладка ПВХ мемтраны

Основні переваги мембран при використанні на великих комерційних об'єктах:

Надійність швів. Полімерні мембрани – це рулонний матеріал, шви якого зварюються автоматичним обладнанням, що дозволяє утворити надійний герметичний шов. Зварний шов має міцність у два рази вище, ніж полімерна мембрана.

Невелика вага. Вага ПВХ мембрани або ФПО/ТПО коливається в межах 1,5-1,85 кг/кв.м., що важливо при укладанні полімерної мембрани на стару бітумну покрівлю, де додаткові навантаження на конструкцію небажані. У новому будівництві – це зниження витрат на будівництво перекриттів, необхідна несуча здатність яких буде менша.

Пожежобезпечність. Група горючості ПВХ і ФПО/ТПО мембран Г1-Г3 (не підтримують тривале горіння), що виключає необхідність влаштування пожежних відсічень та брандмауерів на покрівлі. Спосіб укладання – безвогневий. Низький ступінь горючості та безвогневий спосіб укладання дозволяє використовувати мембрану на будь-яких об'єктах з підвищеними вимогами до пожежної небезпеки.

Паропроникність. Відносно висока паропроникність полімерної мембрани ПВХ дозволяє використовувати матеріал для реконструкції покрівель без демонтажу старого пирога. Немає необхідності у влаштуванні підпокрівельної вентиляції. При сильному зволоженні покрівельного пирога встановлюються аератори, які дозволяють відвести зайвий тиск пари.

Висока міцність. Покрівельна мембрана армована міцною ниткою з поліестеру, мембрана міцна на розрив і еластична. Такі характеристики необхідні на великих площах покрівлі, особливо на будівлях, що швидко зводяться, де покрівельне покриття сприймає відносно великі деформації будівлі.

Висока швидкість монтажу. Можливість укладання мембрани до 1000 кв. однією спеціалізованою бригадою за зміну.

Висока відбиваюча здатність. Стандартний світло-сірий або білий колір поверхні мембрани дозволяє покрівлі менше нагріватися в літній період, що знизить витрати на кондиціювання будівлі.

Монтаж кровельных мембран больших площадей

Своєму клієнтові наша компанія готова запропонувати:

  Розробку проекту чи оптимізацію існуючого.

Тому що плоскі покрівлі – це те на чому ми добре знаємося. Це стосується як нового будівництва, так і існуючих реновацій.

  Варіанти на вибір якісних перевірених європейських полімерних мембран.

Тому що наші об'єкти захищені довговічними матеріалами та з кожним роком доводять свою надійність.

  Найкращі ціни на полімерні мембрани виробництва ЄС та США.

Тому що наша компанія співпрацює безпосередньо із заводом-виробником чи офіційним дитрибутором заводу в Україні.

  Найдоступніші ціни на монтаж полімерних мембран на покрівлях.

Тому що в нашій компанії працює досвідчений інженерно-технічний склад та постійний штат професійних монтажників. Ми практично не залучаємо сторонні бригади. Доступну вартість робіт клієнт отримує з перших рук.

  Висока якість робіт та відповідальне виконання обов'язків.

Тому що наше підприємство забезпечене у повному обсязі всім необхідним професійним обладнанням для зварювання полімерних мембран виробництва LEISTER (Швейцарія). Це забезпечує високу якість при виконанні робіт, а також дає можливість працювати без поломок та простоїв, що дуже важливо за стислих термінів будівництва.

  Повну комплектацію якісними аксесуарами.

Тому що наша команда розуміє систему покрівлі як ціле, що функціонує кілька десятків років, а не як окремі матеріали з різним терміном служби на покрівлі.

  Гарантії на матеріали та роботи до 15 років.

Тому що ми впевнені в надійності та довговічності матеріалів, що застосовуються. Полімерні мембрани, які ми застосовуємо на покрівлях, мають сертифікати незалежних європейських дослідницьких інститутів, що підтверджують термін служби полімерних мембран щонайменше 35 років.

Виконуючи мембранні покрівлі вже більше десяти років, наша команда, звичайно, стикалася з помилками та проблемами, які призводять до незадовільних результатів роботи. Описати досвід повною мірою неможливо, але ось короткі переваги, які ми маємо в результаті власного досвіду:

Досвід роботи з устаткуванням. Щоб постійно бути в тренді, мати ринкові пропозиції для своїх клієнтів, будь-яка компанія шукає оптимальні варіанти рішень, у тому числі обладнання/інструменти. Наші спеціалісти працювали з різноманітними виробниками апаратів зварювання гарячим повітрям виробництва Італія, Німеччина, Швейцарія, Китай.

Наш досвід показав, що обладнання для зварювання має бути лише найвищої якості, лише ТОП. Інші варіанти не видають стабільної постійної температури, непрогнозовано працюють у зимовий період, мають часті поломки, дуже залежать від перепадів напруги тощо.

Зварювання швів має бути тільки впевненим. На сьогоднішній день ми застосовуємо з упевненістю обладнання лише однієї фірми - LEISTER (Швейцарія).

Досвід роботи з полімерними мембранами. Тут стисло, так як наша компанія займається не тільки установкою, а й постачанням мембран, дана інформація сприйматиметься як пряма реклама. Тому, не називаючи конкретних виробників, ми відзначаємо, що все має свою вартість. Якщо інвестор бажає довговічну покрівлю, довговічна мембрана коштує однозначно дорожче за аналог, який має термін служби в половину менший. Але цікаво, що при цьому довговічна мембрана дорожча всього на 10-20%!

Сьогодні є можливість вибирати виробників мембран, матеріали яких вже прослужили на дахах об'єктів нашої країни у наших кліматичних умовах щонайменше 10 років. Ми відвідуємо такі об'єкти, багато мембран мають практично початковий стан, порівняний з новим.

Наша компанія рекомендує лише перевірені матеріали.

Досвід у роботі з супутніми матеріалами та аксесуарами. Усі складові покрівлі мають значення, інакше вони були б не потрібні. Матеріали на плоскій покрівлі можна розділити на ті, що підлягають заміні та ті, що не підлягають та потребують капітального ремонту.

Пароізоляція. Якщо передбачена, то не для галочки, має відповідати проектним параметрам. Інакше очікується проблема із вологонасиченістю пирога.

Теплоізоляція. Тут більше уваги варто приділяти якості монтажу та відповідності параметрів технічних характеристик утеплювача проектним вимогам.

Кріплення. Особлива увага. Висока якість із достатнім цинкуванням, полімерні з параметрами роботи для зовнішніх робіт у широких діапазонах, правильний підбір кріплень, випробування на відрив при необхідності.

Аксесуари (воронки, переливні лотки, аератори тощо). Бажано підбирати під термін служби покрівлі. Планова заміна не є проблемою, але заміна за фактом утворення протікання/замокання пирога може вже бути критичною.

Досвід західних колег. Полімерні мембрани в Європі та США виробляються та масово застосовуються вже більше 40 років (з 1980-х років як зрозумілий та не новий матеріал для покрівлі). Відвідуючи заводи з виробництва мембран, старі покрівлі, навчальні тренінги, ми маємо можливість перейняти досвід західних колег та стати кращими. Вчитися ніколи не пізно і завжди є чому, тому наша компанія щороку спонсорує співробітників у поїздки за безцінним досвідом.

 

Як компанія, яка має великий постійний штат фахівців-покрівельників, ми зобов'язані мати стабільні замовлення та пропонувати Замовнику завжди цікаві ціни на рекомендовані нами матеріали та монтаж. Тому Вам варто звертатись саме до нас.

Нижче будуть представлені орієнтовні ціни на влаштування мембранної плоскої покрівлі, але для отримання точної ціни ми просимо відправити проєкт для прорахунку на нашу пошту office@euroroofing.ua 

Вартість повного пирога покрівлі завжди прораховується індивідуально, але вартість монтажу покрівельної мембрани при великих обсягах можна представити орієнтовно (врахована тільки горизонтальна площина роботи та матеріали):

У зв'язку з нестабільною ситуацією у країні та світі, на сьогоднішній день ми не можемо надати варіанти фіксованої вартості. Просимо звертатися до нас для отримання точних розрахунків зручним для Вас способом зв'язку.