Залиште свій номер або email

Ми передзвонимо вам в робочий час з 9-00 до 17-00

Експлуатовані покрівлі та тераси

Компанія Єврокровля має вузькоспрямовану спеціалізацію влаштування плоских покрівель, але повністю всіх типів, включаючи експлуатовані. Ми здійснюємо проєктування та монтаж експлуатованої покрівлі за доступними цінами. Якість робіт гарантована високим рівнем професіоналізму сертифікованих фахівців нашої компанії.

Різновиди експлуатованих покрівель за сферою застосування

За сферою застосування розрізняють такі основні різновиди покрівель, що експлуатуються:

Тераси – облаштовується як зона відпочинку, спортивний майданчик тощо. Призначення визначається типом фінішного покриття – дерев'яний настил, штучний газон, тротуарна плитка та ін.

Зелена покрівля – фінішне покриття обов'язково доповнюється родючим ґрунтовим шаром. Покрівельний пиріг доповнюється протикореневим захистом, дренажно-накопичувальними шарами, а також спеціальними лійками для відведення води (опади, полив).

Паркінг – при влаштуванні гідроізоляції паркінгу покрівлі враховують підвищене навантаження з урахуванням особливостей транспорту. Комбінована – із різними зонами.

Експлуатовані покрівлі та тераси

Наші кваліфіковані співробітники допоможуть вам скласти кошторис проєкту і проконсультують з усіх питань, що безумовно є нашою перевагою!

Проєктування

Проектування експлуатованої покрівлі, тераси (візуалізація, фор ескізів, робоча документація).

Монтаж

Монтаж експлуатованої покрівлі різного призначення (ухиляючий шар, утеплення, парозоляції, гідроізоляції, фінішне покриття).

Гідроізоляція

Влаштування надійної гідроізоляції під експлуатовану покрівлю з урахуванням усіх необхідних параметрів.

Вартість монтажу експлуатованої покрівлі, тераси

Ознайомтеся з нашими цінами та впевніться у їх доступності

Найменування робіт Вартість від
Влаштування пароізоляції прокладної плівкової 7 грн/кв.м.
Влаштування теплоізоляційного шару з плитного утеплювача 20 грн/кв.м./шар
Влаштування розділових та захисних шарів 10 грн/кв.м.
Монтаж покрівельної мембрани 70 грн/кв.м.
Влаштування примикань з покрівельної мембрани  70 грн/кв.м.
Транспортні витрати, підйом матеріалів, додаткові послуги індивідуально

Для більш точної суми необхідно враховувати індивідуальні особливості об'єкта. Зв'яжіться з нами, і ми розрахуємо точну вартість робіт!

Істотно на вартість експлуатованої покрівлі впливають:

 • тип та товщина тепло-гідроізоляції;
 • матеріали фінішного покриття;
 • обсяги робіт.

Влаштування експлуатованої покрівлі, тераси

Для гідроізоляції плоских покрівель, що експлуатуються, як при новому будівництві, так і при реконструкції старих, застосовуються такі типи покрівель:

Пирог традиционной эксплуатируемой кровли

Традиційна експлуатована покрівля

Пирог инверсионной эксплуатируемой кровли

Інверсійна експлуатована покрівля

Пирог эксплуатируемой зеленой кровли

Зелена покрівля

 

Вибір того чи іншого способу залежить від особливостей конструкції покрівлі і вимог.

Звертаємо вашу увагу, що в інверсійному варіанті зворотний порядок укладання шарів утеплювача та гідроізоляції. Основна гідроізоляція захищена від сонця та морозу шаром утеплювача, а потім баластним. Це продовжує термін служби гідроізоляції, але ускладнює пошук та ремонт випадкових протікань. В іншому обидва типи досить схожі.

Більш детально про особливості пирога і структури шар зеленої покрівлі можна прочитати в розділі Монтаж експлуатованої зеленої покрівлі.

Пиріг та структура шарів експлуатованої покрівлі

монтаж зеленой кровли в Украине
 • Баластна плитка та/або тротуарна плитка/дошка на опорах
 • Захисний шар
 • Шар гідроізоляції
 • Розділовий шар
 • Теплоізоляційний шар
 • Пароізоляційний шар
 • Захисний шар
 • Бетонна основа
монтаж зеленой кровли в Украине
 • Експлуатаційне покриття або гравійний баласт
 • Фільтруючий шар
 • Гідрофобний утеплювач: екструдований пінополістирол (ЕППС), пінополіуретан (ППУ), поліізоціанурат (PIR)
 • Гідроізоляційний шар
 • Захисний шар
 • Бетонна основа

 • Рослинний шар
 • Субстрат
 • Дренажно-накопичувальний шар
 • Вологоутримуючий шар
 • ПВХ мембрана з функцією протикореневого захисту
 • Роздільний шар (бажано)
 • Зовнішня теплоізоляція
 • Пароізоляційний шар
 • Захисний шар
 • Бетонна основа

Ухилоутворюючий шар 

Для нормального відведення води експлуатовану покрівлю влаштовують із ухилом 2,5...5%. Ухил повинен забезпечувати стік води у заданому напрямку. Ухилоутворюючий шар може виконуватися з керамзиту, шлаку, політермбетону, пінобетону або інших матеріалів з подальшим нанесенням вирівнюючої стяжки, з армуванням сіткою.

Водовідведення опадів з плоскої експлуатованої покрівлі

Водостік може бути організований як внутрішніми, так і зовнішніми трубами. Водовідвідні системи монтують перед укладанням шарів гідроізоляції та утеплювача.

Внутрішній водосток для плоскої експлуатованої покрівлі

Прийом води проводиться рівномірно розміщеними водостічними воронками, вмонтованими в покрівельну систему. Відведення води здійснюється стояками, розташованими всередині будівлі. Обов'язково слід дотримуватись правил розміщення воронок. Їх встановлюють у найнижчих точках кожної ділянки покрівлі, з обов'язковим ухилом у бік приймача. Кожен окремий стояк під водозбірником повинен розташовуватись так, щоб відводити опади з площі 150-200м². Усі стики необхідно герметизувати.

Зовнішній водосток для плоскої експлуатованої покрівлі

Щоб здійснити безпроблемний процес водовідтоку, необхідно розташувати лійку в нижній точці покрівлі, не забуваючи про нахил, мінімум якого повинен перебувати в межах 3%.

Теплоізоляційний шар експлуатованих покрівель

Теплоізоляційні матеріали схильні до намокання та вбирання води. При намоканні утеплювача їх теплотехнічні характеристики погіршуються. При традиційному розташуванні гідроізоляція захищає теплоізоляційні матеріали від намокання, але схильна до впливу перепаду температур (зима-літо, день-ніч), матеріал старіє і термін служби всієї покрівлі скорочується. При влаштуванні теплоізоляційного шару вище за гідроізоляційний (інверсійна покрівля), вплив температур на гідроізоляцію зменшується, термін експлуатації покрівлі – не скорочується. В інверсійних покрівлях утеплювач має прямий контакт із водою. У таких покрівлях повинні використовуватися утеплювачі з низьким водопоглинанням – менше ніж 0,5% за обсягом. Такі матеріали не вбирають воду та зберігають свої теплотехнічні функції протягом усього терміну служби покрівлі.

Це матеріали із закритою комірчастою структурою, наприклад, екструдований пінополістирол (ЕППС). Завдяки своїй кристалічній структурі із закритими порами XPS поглинає дуже мало води (1-3% обсягу, залежно від товщини). Тип теплоізоляційного матеріалу та товщину шару має визначити Ваш проектувальник, провівши теплотехнічний розрахунок (ДБН В 2.6-31-2006 ТЕПЛОВА ІЗОЛЯЦІЯ БУДІВЕЛЬ). Щільність і жорсткість теплоізоляції відіграють ключову роль при влаштуванні покрівлі, що експлуатується. Під навантаженнями утеплювач не повинен деформуватись.

На інверсійних покрівлях необхідно використовувати привантаження для теплоізоляції. Для цього добре підходить гравійне засипання, яким можна прокласти доріжки з легкої тротуарної плитки.

Гідроізоляційне покриття

 • Рулонні бітумно-полімерні матеріали (руберойд, рубемаст, євроруберойд та ін.).
 • Полімерні мембрани (ПВХ, ЕПДМ, ФПО\ТПО) - довговічний, практичний матеріал. Монтуються механічним, клейовим або баластним способом (з галькою, плиткою та іншими матеріалами як привантаження).
 • Обмазувальна ізоляція – бітумно-гумові, полімерно-бітумні мастики та емульсії, що наносяться валиком, пензлем, шпателем.
 • Рідка гідроізоляція покрівлі – поліуретанова водонепроникна мастика, яка наноситься суцільним шаром за допомогою спеціалізованого розпилювача або валика.

Вимоги до зазначених матеріалів прописані в актуальному ДБН В.2.6-220:2017 Покриття будівель та споруд.

Фінішне покриття

Фінішним експлуатованим покриттям може бути плитка або терасна дошка на опорному каркасі, щоб поверхня покрівлі була ідеально рівною. В інших випадках настил повторюватиме поверхню, задану ухилоутворюючим шаром. Керамічна або керамогранітна плитка на клею або поліуретанові кольорові покриття.

Щоб ознайомитись з нашими розцінками на виконання покрівельних робіт, отримання комерційної пропозиції надішліть запит на нашу електронну пошту office@euroroofing.ua або скористайтесь формою зворотного зв'язку.

 

Потрібна додаткова інформація, щоб визначитися із вибором?

  Viber message

Ми завжди раді вашим зверненням. Дамо відповідь на будь-які питання!

Деякі референції

 

Більше референцій у відповідному розділі.