Залиште свій номер або email

Ми передзвонимо вам в робочий час з 9-00 до 17-00

Наплавлювані покрівлі

Укладання рулонних гідроізоляційних матеріалів методом наплавлення в основному застосовується для облаштування плоских дахів, що експлуатуються і не експлуатуються, з рекомендованим ухилом більше 2,5%.

Компанія Єврокровля пропонує роботи з влаштування покрівлі, що наплавляється, гарантуючи якісний результат. Також виконуємо ремонт покрівлі будь-якого типу. Матеріали виробництва ТехноНіколь та ICOPAL, що застосовуються, перевірені нашим досвідом більше 10 років.

Працюємо з:

  • приватними замовниками (приватні будинки, котеджі та ін.);
  • комерційними організаціями (склади, торгові центри, виробничі будинки тощо);
  • багатоквартирними будинками, житловими комплексами;
  • державними, муніципальними та громадськими організаціями.

Наші кваліфіковані співробітники завжди допоможуть вам скласти кошторис проекту та проконсультують з усіх питань, що безумовно є нашою перевагою!

Монтаж євроруберойду

Матеріали

Термін служби гідроізоляції від 15 до 25 років. Товщина матеріалу від 4 мм з основою зі склотканини або поліефірного полотна.

Монтаж

Виконуємо монтаж плоских покрівель, що наплавляються на різних обсягах: від приватних будинків до великих комерційних покрівель.

Гарантія

Гарантія на роботи залежить від якості матеріалів і особливостей проекту. Офіційна гарантія складає від 2 до 15 років.

Розцінки робіт з монтажу та ремонту руберойдних дахів

Ознайомтеся з нашими цінами та переконайтеся у їх доступності

Найменування робіт Вартість від
Влаштування цементно-піщаної стяжки 150 грн/кв.м.
Влаштування теплоізоляційного шару з плитного утеплювача 30 грн/кв.м./шар
Влаштування примикань 70 грн/кв.м.
Монтаж 2-шарового килима до готової основи 100 грн/кв.м.
Монтаж 1-шарового пирога до готової основи 60 грн/кв.м.
Транспортні витрати, підйом матеріалів, додаткові послуги індивідуально

Для більш точної суми необхідно враховувати індивідуальні особливості об'єкта. Зв'яжіться з нами, і ми розрахуємо точну вартість робіт!

Ціна монтажу покрівлі, що наплавляється, залежить від обсягу, складності даху та можливої необхідності проведення демонтажних робіт, тому ми завжди надаємо безкоштовний виїзд нашого експерта, який зможе оглянути об'єкт за місцем, проконсультує за різними застосовуваними в роботі матеріалами та максимально точно визначить остаточну вартість покриття даху євроруберойдом.

Покрівельний пиріг

Гідроізоляція, що наплавляється, використовується тільки на плоских дахах з мінімальним кутом нахилу для стоку води. Чим менший кут – тим більше шарів верхнього гідроізоляційного покриття має бути в такому пирозі.

Дах, що наплавляється на бетонній основі1 – бетонні плити, 2 – пароізоляція, 3, 4 – мінеральна вата, 5 – ухиляючі плити, 6 і 7 – 2 шари, що наплавляються, 8 – кріплення.
Еластичний бітумний дах на основі з профлисту (профнастилу)1 – пароізоляція, 2 – утеплювач для покрівлі, 3 – бітумний праймер (мастика), 4 та 5 – двошарова бітумна гідроізоляція, 6 – збірна стяжка з АЦЛ, 7 – ухиляючі плити.

Кількість шарів рулонного матеріалу визначається проєктом та залежить від класу матеріалів та складу покрівельного пирога. Стандартне рішення - двошаровий покрівельний килим з матеріалів, що наплавляються.

Структура компанії

Технологія влаштування наплавлюваної покрівлі докладно розписана в посібнику з монтажу наплавлюваних бітумно-полімерних матеріалів фірми-виробника, яка поставляє матеріал на об'єкт. На основі посібника складається ППР (проект виконання робіт) нашою компанією для конкретного об'єкта будівництва, який дозволяє точно виконувати поставлені завдання інженерному складу на об'єкті разом із бригадами.

Важливо знати, що: Покрівля, що наплавляється, більш вимоглива до основи та погодних умов при монтажі, ніж будь-яка полімерна мембранна. Але значно стійкіша до механічних пошкоджень у процесі експлуатації об'єкта.

Рулонна гідроізоляція укладається на готовий пиріг із пароізоляції, теплоізоляції. Основою може бути цементно-піщана стяжка, збірна суха стяжка із ЦСП, політермбетон вискокої щільності, плоский азбестоцементний шифер або деревостружкові плити, а також плитні утеплювачі з мінералаватного утеплювача або плитного ПіР (поліізоціанурату).

Універсального пирога плоскої покрівлі немає. Правильний оптимальний пиріг плоскої покрівлі, враховуючи технологію влаштування матеріалів, що наплавляються, може виконати спеціалізована організація, якою є компанія Єврокровля.

З часом експлуатації, природного старіння і зносу, покрівля, що наплавляється, вимагає періодичного ремонту, який дозволить усунути наслідки механічних пошкоджень або частково оновити покриття.

За допомогою професійного ремонту вдається усунути такі дефекти:

  • Сповзання руберойду;
  • Відшарування між рулонним покриттям;
  • Здуття;
  • Поява рослинності;
  • Тріщини та місця розривів.

При виконанні локальних ремонтних робіт часто можна обійтися установкою латки на місце пошкодження або оновленням плавильного шва.

Але для того, щоб визначити необхідність у поточному ремонті, потрібен висновок фахівців.

Якщо пошкоджено менше 40% усієї поверхні даху, потрібне проведення поточного ремонту. Якщо площа виявиться більше, проводиться повна заміна покрівельного пирога або капітальний ремонт даху із заміною паро- та теплоізоляції.

Фахівці компанії Єврокровля готові виїхати на об'єкт для огляду наявних дефектів на покрівлі зі складанням Акту огляду та визначення обсягу робіт перед ремонтом.

Покрівельники компанії дотримуються кожного пункту технології укладання покрівельного покриття, тому його термін служби та експлуатаційні характеристики повністю відповідатимуть тим, що заявлені виробником.

Покрівля, що наплавляється, може монтуватися поверх старого м'якого покрівельного покриття. Перед укладанням слід усунути дефекти покрівельного килима – видалити бульбашки, заплавити нерівності, просушити поверхню.

Основні дефекти наплавлюваної покрівлі

Сповзання руберойду

Зазвичай причина у недостатній теплостійкості матеріалу. Влітку матеріал нагрівається до 80°С і від такої температури прискорено старіє, втрачає згодом теплостійкість, в'яжучий компонент може "плисти". Також одна з найпоширеніших помилок – наплавлення покрівлі вздовж ковзана на дахах, у яких ухил більше 10%. За правилами, на схилах рулонну покрівлю потрібно додатково фіксувати механічним шляхом, але для цього матеріал повинен мати спеціальне армування.

Здуття

Повітряні та водяні «мішки» на покрівельному килимі. Вони з'являються через те, що покрівельний килим наплавлявся на вологу основу або було порушено температурно-вологий режим при монтажі. Порушена, відсутня чи неправильно підібрана пароізоляція. Можна помітити, що у спекотний день повітряний мішок надувається, у холодний – здувається. На межі міхура з'являються дрібні тріщини.

Тріщини та мікротріщини

Утворення тріщин найчастіше зумовлене відсутністю правильно розрахованих або влаштованих компенсаційних, деформаційних швів, які повинні прибирати надмірну напругу покрівельного матеріалу. Також тріщини можуть утворюватися під впливом ультрофіолету у верхньому шарі, і особливо, коли відсутній спеціальний захисний шар (посипання).

Відшарування

Іноді покрівельний килим відшаровується від основи або іншого свого шару. Таке завжди відбувається через помилки монтажу, коли нижній шар погано прогрівають, клеять на брудну або вологу поверхню, а стяжку недостатньо ґрунтують.

 

Залишилися питання?

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовний розрахунок вартості, у вас виникли складнощі з вибором матеріалу або будь-які інші питання, залиште заявку на консультацію. З вами зв'яжеться наш інженер.

  Viber message

Деякі наші референції