Залиште свій номер або email

Ми передзвонимо вам в робочий час з 9-00 до 17-00

ALKORSOLAR – надлегка система кріплення для сонячних панелей

RENOLIT ALKORSOLAR – це основа у кріпленні сонячних панелей до синтетичного даху. Надлегка система кріплення дозволяє встановлювати сонячні елементи на дах без необхідності додаткового баластування чи перфорації покрівельної мембрани. Це унікальна система, яка стала важливим кроком на шляху до змін у методах кріплення фотогальванічних елементів до мембрани. Система ALKORSOLAR застосовується в плоских та скатних покрівлях у системах гідроізоляції RENOLIT ALKORPLAN.

Система ALKORSOLAR була розроблена з дотриманням загальних принципів покрівель із ПВХ-П. Ця система надає переваги як покрівельнику, так і власнику будівлі та монтувальнику фотоелектричної системи.

RENOLIT ALKORSOLAR отримала французьке технічне схвалення (Avis Technique), а також німецьке схвалення DIBT, що робить її першою та єдиною системою монтажу фотоелектричних систем на німецькому ринку із схваленням DIBT.

Чому виникла потреба у новій технології кріплення?

Непрофесійна та недбала установка панелей часто є причиною пошкодження та подальших протікань а також може призводити до втрати продуктивності навіть у найякісніших сонячних панелях. Зниження продуктивності – це, перш за все, втрати прямого доходу для власника сонячної станції. Таким чином, ключовим є метод кріплення сонячних панелей до даху.

З перевагами, які пропонує система RENOLIT ALKORSOLAR, замовник може бути впевненим у надійності та довговічності монтажу сонячних панелей.

Детальніше про систему ALKORSOLAR

Профіль з алюмінієвою вставкою є основою для фіксації виробів спеціального призначення на покрівлі безпосередньо на ПВХ-мембрану без перфорації покрівельного покриття. ПВХ-профіль приварюється на мембрану зварним швом за допомогою гарячого повітря. Це є головною перевагою системи, адже профіль надійно закріплений на своєму місці і не може рухатися, а тому не може пошкодити покрівельну мембрану. Профіль також завжди повністю сумісний із синтетичною мембраною. Кріплення пристроїв до металевої вставки здійснюється механічним способом.

Завдяки зварюванню гарячим повітрям ця легка система надійно тримається на місці та є на 100% безпечною навіть у екстремальних погодних умовах. Профілі RENOLIT ALKORSOLAR розподіляють додаткову вагу фотоелектричної системи по поверхні даху, виключаючи ризик точкового навантаження та запобігаючи деформації теплоізоляції чи будь-якої основи.

Численні тестування під час розробки в Інституті фон Кармана (VKI) та використання системи RENOLIT ALKORSOLAR на практиці протягом вже більше 10 років доводять її ефективність та надійність без зайвих слів.

Система RENOLIT ALKORSOLAR успішно пройшла випробування в аеродинамічній трубі на швидкості 200 км/год.

 

Переваги системи ALKORSOLAR

  • Легка, проте дуже міцна. Це на 100% безпечна система кріплення, зварена гарячим повітрям, без додаткового баласту.
  • Повністю водонепроникна. Встановлення виконується без перфорації гідроізоляції.
  • Можливості для будь-якої орієнтації даху. Для плоских та скатних дахів.
  • Просте, надійне та швидке встановлення. А головне – монтаж і підходить для всіх типів фотоелектричних та сонячних теплових систем.
  • Сонячні елементи легко обслуговувати та ремонтувати.
  • Універсальна. Підходить для нових або існуючих дахів з покрівельними мембранами з ПВХ-П або EВA, для склеєних та механічно закріплених систем та ідеально підходить як система несучої для кріплення фасадних матеріалів, таких як дерево або алюміній, на даху.
  • Система пройшла випробування при швидкості вітру до 200 км/год (випробування фотоелектричних модулів в аеродинамічній трубі 22.01.2009 EAR0849).
  • Затверджено з технічної точки зору (DIBt).

 

RENOLIT ALKORSOLAR – ідеальне рішення для надійного та довговічного монтажу сонячних панелей на синтетичних дахах. Понад 10 років досвіду!

Фахівці компанії EUROROOFING пройшли навчання монтажу систем ALKORSOLAR у навчальному центрі RENOLIT у Бельгії, мають сертифікацію та досвід улаштування даних конструкцій покрівлі. Завдяки нашій кваліфікації та якості системи RENOLIT ALKORSOLAR ви отримаєте надійну, довговічну та ефективну систему кріплення сонячних панелей для промислових, торгових та житлових об'єктів.